Artėjant gražiausiai pavasario šventei šv. Velykoms, kurios simbolizuoja atgimimą, progimnazijos bendruomenė buvo pakviesta prisijungti prie direktorės inicijuotos akcijos-konkurso „Tvarios Velykos“. Šios akcijos-konkurso metu kiekvienas progimnazijos bendruomenės narys galėjo sukurti velykinę dekoraciją - margutį, kiškutį, velykinę kompoziciją - panaudojant gamtinę medžiagą ar antrines žaliavas, taip prisidedant prie Žemės švaros.

Sulaukta 317 įvairiausių darbelių, sukurtų panaudojant įvairias medžiagas ir darbo technikas. Visus džiugino puošnios velykinės kompozicijos, mieli kiškučiai ir daugybė įvairiaspalvių margučių, išmargintų gražiausiais raštais. Dalis didžiųjų velykinių kiaušinių įsitaisė dideliame krepšyje, kurį iš žilvičio vytelių nupynė direktorė. Sukurtos dekoracijos papuošė progimnazijos pagrindinį įėjimą ir pirmo aukšto fojė bei padėjo sukurti šventinę nuotaiką.

Dėkojame visiems, kurie prisijungė prie akcijos-konkurso „Tvarios Velykos“. Jūsų gražūs darbeliai ir po atostogų džiugins visų širdis ir akis.

Mokytoja D. Šniaukštienė